Tercih Danışmanlığı Hizmetimiz Başlıyor...

author

 

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Doğru Tercih Ailesi olarak sizleri tercih danışmanlığı için sizleri İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesi’nde bekliyoruz…

Tercih dönemi boyunca uzman psikologlar ve psikolojik danışmanlar tarafından verilecek olan Tercih Danışmanlığı hizmeti, üniversite adaylarına elde ettikleri başarı sıralamaları ile en doğru tercih listesini oluşturmayı amaçlamaktadır. Meslek seçimi ve bu doğrultuda üniversite seçimi hayatınızın önemli bir noktasında alacağınız büyük bir karar. Başarı sıralarınız ile neler tercih edebileceğinizi bilmiyorsanız, hangi üniversitenin size ne gibi avantajlar sunduğuna hakim değilseniz, hayalinizdeki bölüm için en doğru üniversite hangisi olur henüz netleştiremediyseniz, devlet üniversitesi mi yoksa vakıf üniversitesi mi tercih etmeliyim sorusu aklınızı kurcalıyorsa, şehir dışında veya şehir içinde okumak konusunda ikilem yaşıyorsanız tüm bu karmaşayı çözmek için alanında uzman kadromuzla yanınızda olacağız.  

YKS sonuçları 18 Temmuz Perşembe günü açıklanıyor, tercih dönemi de bu yıl ÖSYM tarafından 23-29 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek şekilde belirlendi. Siz ise bizi ziyarete 16 Temmuz Salı gününden itibaren gelebilirsiniz.

 

Randevu almak için tıklayın.


08.12.2021 11:29 tarihinde yayınlandı.
Yorum Yaz
Yorumlar (0)
arrow