Doğru Tercih Danışmanlığı Hizmeti Başlıyor!

author

Doğru Tercih yıllar önce o dönemin en önemli ihtiyaçlarından Tercih Robotu olarak başlayıp yıllar içinde tercih danışmanlığında da öğrencilere destek olarak bugünlere gelen bir projedir. Elbette yıl içinde öğrenciler, aileler ve eğitimcilerle birebir temas kurulan etkinlikler yapacak ve yıl sonunda da en iyi yaptığımız şeylerden biri olan tercih danışmanlığı hizmetini de vermeye devam edeceğiz.

Her bir öğrenci ile en az yarım saatlik gerçek tercih danışmanlığı görüşmeleri yapabilecek yeterli sayıda Sertifikalı Uzman Kariyer ve Tercih Danışmanları bizlerle çalışmaktadır.

 

Bu süreçte ailelerin de fikir ve görüşlerine de başvuran uzmanlar, ailenin içine sinen tercih listesi oluşturmadan işlerini bırakmamaktadır… Türkiye’nin her yerinden öğrencilerin bu tercih danışmanlığı hizmetinden faydalanabilmesi için online ve telefonla da ücretsiz olarak danışmanlık verilmektedir… Yalnızca tek bir üniversiteye yönlendirmeyen, tercih robotu operatörlüğünden çok daha fazlasını yapan uzmanlarımızdan, tüm öğrenciler ÜCRETSİZ hizmet alabilmektedir…

Sizleri Tercih Danışmanlığı Hizmetimiz için 26 Temmuz’a kadar İstanbul Kültür Üniversitesi’ne bekliyoruz!

Yorum Yaz
Yorumlar (0)
arrow